Tuesday the 27th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

Walentynkowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych klas III.

 

 

Dnia 21.02.2020 w Hali Sportowej SP2 odbył się Walentynkowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla klas III z naszej Gminy. Głównym celem turnieju była promocja klas i oddziałów sportowych w Szkole Podstawowej Nr 2, która rozpoczęła nabór na rok szkolny 2020/21 do IV klasy sportowej.

Do rywalizacji w turnieju przystąpiły trzy szkoły : SP2 Trzcianka, SP Biała i SP Łomnica. Turniej zaczęto od podziału grup, po którym rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Podczas całej imprezy panowała gorąca atmosfera. Sportowe zmagania wywołały u dzieci bardzo silne emocje, a element współzawodnictwa mobilizował wszystkich uczestników do osiągania jak najlepszych wyników. Uczniowie walcząc o punkty dla siebie i swoich drużyn wykazali się dużą sprawnością fizyczną, poczuciem odpowiedzialności, umiejętnością pracy w zespole, a przede wszystkim wspaniałą zabawą. Turniej podsumował Dyrektor SP2 – pan Rafał Kwiatkowski, który wręczył wszystkim szkołom dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci piłek. Były również życzenia i słodkie upominki dla wszystkich uczestników.

Podziękowania dla Rady Rodziców za wsparcie finansowe w przygotowaniu turnieju.

Organizatorzy:

Justyna Szanter

Kamil Topola

Łukasz Walkowiak

Paweł Wicher

Michał Lipiński