Monday the 22nd - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

Cannot find MISTRZOSTWA REJONU PILSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ subfolder inside /home/fiksam/domains/sp2trzcianka.com.pl/public_html/images/sampledata/MISTRZOSTWA REJONU PILSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.6.32

MISTRZOSTWA  REJONU PILSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 30 marca 2019 r. w Pile odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii klas VII- Gm. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: SP 2 Piła, SP Skoki, SP 2 Czarnków, SP Szamocin i SP 2 Trzcianka. Nie dojechał zespół z SP Złotów. Reprezentantki naszej szkoły spisały się bardzo dobrze, choć ,,apetyty” miałyśmy większe. Pierwszy mecz rozegrałyśmy z SP 2 Czarnków i wygrałyśmy go zdecydowanie 2:0. Następnie grałyśmy z SP Szamocin, wygrywając również 2:0. W finale trafiłyśmy na SP 2 Piła i tutaj nie było już tak łatwo. Dziewczyny walczyły do samego końca, zostawiając całe serce na boisku, ale  uległyśmy przeciwniczkom 0:2. Ostatecznie w całym turniej drużyna z SP 2 Trzcianka zajęła wysokie, drugie miejsce.

I miejsce- SP 2 Piła

II miejsce -SP 2 Trzcianka

III miejsce – SP Szamocin

IV miejsce- SP 2 Czarnków

V miejsce- SP Skoki.

Skład naszej drużyny:  Hellak Gabriela, Hyży Daria, Cimcioch Maja, Jagodzińska Klaudia, Lewandowska Aleksandra, Szczepaniak Jagoda ( uczennice VIII b), Szymczak Kinga, Wiśniewska Wiktoria (uczennice VII a)

OPIEKUNOWIE: Irena Zborowska, Michał Lipiński

PODIUM NA MISTRZOSTWACH REJONU PILSKIEGO W PR

Dnia 23 marca 2019 r. w Budzyniu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii klas VII- Gm. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: SP Święta, SP Miasteczko Krajeńskie, SP Budzyń, SP Gołańcz i SP 2 Trzcianka. Mecze odbywały się systemem ,,każdy z każdym”, 2 razy po 10 minut. Nasza drużyna do turnieju przystąpiła bardzo walecznie. Dwa pierwsze mecze, z SP Święta i SP Miasteczko Kraj., wygrałyśmy zdecydowanie. Następnie  przyszła kolej na faworytów turnieju, czyli SP Budzyń i SP Gołańcz. Mimo bardzo zaciętej walki, nie udało się pokonać tych zespołów. Dziewczyny były zbyt zmęczone walką w poprzednich meczach, a niestety nie miałyśmy takiej możliwości jak rywalki, dokonywania wielu zmian, ponieważ mogłyśmy pojechać tylko w składzie ośmioosobowym. Ostatecznie SP 2 Trzcianka zajęła III miejsce.

I miejsce- SP Budzyń

II miejsce -SP Gołańcz

III miejsce – SP 2 Trzcianka

IV miejsce- SP Święta

V miejsce- SP Miasteczko Kraj.

Podczas zakończenia turnieju, wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami, a drużyny na podium otrzymały medale i puchary.

Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę i gościnę.

Skład naszej drużyny: Bielej Wiktoria, Hellak Gabriela, Hyży Daria, Cimcioch Maja, Jagodzińska Klaudia, Lewandowska Aleksandra, Pakos Oliwia, Warykasz Liliana (wszystkie uczennice z VIII b)

I Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt kl. IV - VI z okazji Dnia Kobiet

Dnia 12 marca w hali  przy szkole podstawowej w Siedlisku odbył się I Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt kl. IV - VI z okazji Dnia Kobiet. W zawodach wystąpiły uczennice z SP Rychlik , SP Biała, SP Siedlisko oraz SP 2 Trzcianka. Klasyfikacja końcowa kształtowała się następująco : miejsce 4 - SP Biała , miejsce 3 - SP Rychlik, miejsce 2 - SP Siedlisko , miejsce 1 -  SP 2 Trzcianka. Nasze uczennice okazały się być najlepsze w starciu z innymi szkołami , wygrywając wszystkie mecze , tracąc przy tym tylko jedną bramkę a zdobywając 23. Dziewczyny należy pochwalić przede wszystkim za zaangażowanie włożone w spotkania oraz grę z duchem FAIR PLAY. Zespół złożony był głownie z klas o profilu sportowym (6B oraz 5C). Skład SP 2 Trzcianka : Malwina K. , Hanna P. , Wiktoria K. , Nikola K. , Martyna K. , Marta T. , Nikola K. oraz Martyna W.
Opiekunowie : Michał Lipiński oraz Paweł Wicher

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO W POWIECIE

7 marca 2019 roku w Czarnkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn: SP Czarnków, SP Wieleń, SP Jędrzejewo, SP Lubasz i SP 2  Trzcianka. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Nasze dziewczyny wygrały bezapelacyjnie wszystkie mecze 2:0 , zajmując pierwsze miejsce w turnieju. SP 2 Trzcianka w składzie: Cimcioch Maja, Hellak Gabriela, Hyży Daria, Jagodzińska Klaudia, Lewandowska Aleksandra, Szczepaniak Jagoda ( VIII b), Szymczak Kinga i Wiśniewska Wiktoria (VII a)

Końcowe wyniki:

I miejsce- SP2 Trzcianka

II miejsce- SP Czarnków

III miejsce- Jędrzejewo

IV miejsce- Wieleń

V miejsce- SP Lubasz

SP Czarnków i SP 2 Trzcianka będą reprezentowały powiat czarnkowsko-trzcianecki na mistrzostwach rejonu, które odbędą się 30 marca 2019 r. w Pile. Gratulujemy.

OPIEKUNOWIE: Irena Zborowska, Kamil Topola

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 4 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Czarnkowie  odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt, w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli klas VII-Gm. W zawodach udział wzięło pięć drużyn:

• SP Wieleń
  • SP Połajewo
  • SP Drawsko
  • SP Czarnków
  • SP 2 Trzcianka

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 6 minut każdy mecz. Wszystkie  mecze, to był popis wielkich umiejętności i ambicji naszych zawodniczek. Po zaciętej rywalizacji ( trzy wygrane  i jeden remis), dziewczyny z SP 2 odniosły zasłużone zwycięstwo. Nasza szkoła grała w składzie: Bielej Wiktoria, Jagodzińska Klaudia, Cimcioch Maja, Hyży Daria, Lewandowska Aleksandra, Pakos Oliwia, Warykasz Liliana i bramkarz Hellak Gabriela.  Wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami, a trzy pierwsze pucharami.

• I miejsce – SP 2 Trzcianka
  • II miejsce – SP Czarnków
  • III miejsce – SP Połajewo
  • IV miejsce – SP Drawsko
  • V miejsce SP Wieleń

23 marca 2019 roku, w Budzyniu, będziemy reprezentowały powiat czarnkowsko-trzcianecki na mistrzostwach rejonowych. Trzymajcie za nas kciuki.

OPIEKUNOWIE:

Irena Zborowska