Tuesday the 22nd - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Mistrzostwa Gminy w Unihokeja Dziewcząt klas 4-6

W piątek, 18.10.2019 r., w Szkole Podstawowej w Siedlisku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 5 szkół: SP Siedlisko, SP Biała, SP Łomnica, SP 2 Trzcianka i SP 3 Trzcianka. Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym”, w których nie brakowało emocji i walki do ostatniej sekundy. W całym turnieju komplet zwycięstw wywalczyła Szkoła Podstawowa z Siedliska, która zajęła pierwsze miejsce i tym samym uzyskała awans do mistrzostw powiatu. Drugie miejsce zajęła klasa sportowa ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z Trzcianki, trzecie SP Łomnica, czwarte SP Biała i piąte SP 3 Trzcianka.

Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki z klasy 6c: Julia Bernaś, Martyna Hernik, Agata Kita, Nikola Kulacha, Judyta Kołotusza, Magda Praźniewska, Wiktoria Malinowska, Martyna Wojtaszyn, Wiktoria Sarnowska.

Opiekunowie: K. Ciesiółka, M. Lipiński

Gminny finał rozgrywek piłkarskich o Puchar ,,Tymbarka"

W dniu dzisiejszym na boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej Nr2 odbył się gminny finał rozgrywek piłkarskich o Puchar,, Tymbarka ". Finał był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych U 10 i U 12.

W pierwszej wygrała drużyna SP1 Trzcianka. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z SP2 Trzcianka. W drugiej kategorii U-12 wygrała drużyna SP3 Trzcianka i ponownie drugie i trzecie miejsce chłopcy SP2 Trzcianka.
Za tydzień w niedzielę również na boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej Nr2 odbędzie się finał powiatowy na który zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.

,,Dwójka” najlepszą drużyną w gminie Trzcianka w unihokeju

W sobotę, 19 października 2019 r., w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny: SP Łomnica, SP Biała oraz SP 2 Trzcianka. Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym”, na bardzo wysokim poziomie. Komplet zwycięstw w całym turnieju zapewnił nam pierwsze miejsce w gminie i w związku z tym będziemy reprezentować gminę na mistrzostwach powiatowych. Dziewczyny zagrały bardzo mądrze, prezentując swoje umiejętności techniczne i taktyczne, zasłużyły na podziękowania i gratulacje.

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Korolow Daria, Żmudowska Wiktoria (VIII c), Błauciak Wioleta, Chalama Kornelia, Stańczyk Joanna, Tecław Agata, Zwolińska Julia (VIII a), Człapa Julia, Kolatorska Martyna, Koniuszy Martyna, Król Wiktoria, Poliwka Hanna (VII b).