Sunday the 17th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt w SP2

8 lutego 2019 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w których udział wzięły reprezentacje Szkoły Podstawowej z Siedliska oraz dwóch szkół z Trzcianki: Szkoły Podstawowej Nr 2
i Szkoły Katolickiej. Mistrzostwa rozgrywano w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Mistrzostwa rozgrywane były na dobrym, wyrównanym poziomie. Zwycięzcami została reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Trzciance, która awansowała w ten sposób do rozgrywek powiatowych. Drugie miejsce zajęła Szkoła Katolicka z Trzcianki natomiast trzecie – Szkoła Podstawowa z Siedliska. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair - play w jakim rozgrywane były mistrzostwa.

POWIAT TO DUŻE WYZWANIE

9 lutego 2019r, w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych klas 4-6. W zawodach wzięły udział cztery zespoły : SP Jędrzejewo, SP Wieleń, SP 2 Trzcianka i SP 1 Czarnków. Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym”.  Mecze składały się z czterech części, po 6 minut każda, rozegrano 6 meczy. Wszystkie były bardzo zacięte, na wysokim poziomie i emocjonujące. Po wyczerpujących rozgrywkach  4 miejsce zajęła drużyna z SP Jędrzejewo, 3 miejsce SP 1 Czarnków, 2 miejsce SP 2 Trzcianka, 1 miejsce SP Wieleń.

Życzymy powodzenia na rejonie!

Opiekun: Katarzyna Ciesiółka

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W niedzielny poranek – 10.02.2019, w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance, spotkały się dwa zespoły reprezentujące naszą gminę w Mistrzostwach Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt: SP 3 Trzcianka i SP 2 Trzcianka. Dziewczęta rozegrały jeden mecz, który wyłonił zwycięzcę, którym został zespół z SP 3 Trzcianka.

Życzymy powodzenia na Mistrzostwach  Powiatu!

Opiekunowie: Michał Lipiński i Katarzyna Ciesiółka

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

W sobotę 2 lutego zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Nasi uczniowie bez problemu wygrali fazę grupową i półfinał. Mecz finałowy był bardzo zacięty i zakończył się remisem 3:3 a o zwycięstwie musiała zadecydować rzuty karne, w których zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim.

Cannot find GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT subfolder inside /home/fiksam/domains/sp2trzcianka.com.pl/public_html/images/sampledata/GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:5.6.32

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

W zawodach, które odbyły się dnia 2 lutego 2019 r., w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance, wzięły udział 4 zespoły dziewcząt klas VII- GM, z następujących szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 3, Katolicka Szkoła Podstawowa oraz Szkoła Podstawowa Nr 2. Celem turnieju było promowanie piłki koszykowej wśród dziewcząt, wychowanie poprzez sport oraz kształtowanie zdrowego stylu życia. Na uwagę zasługuje obecność burmistrza Trzcianki pana Krzysztofa W. Jaworskiego, którego ulubioną dyscypliną sportu jest właśnie piłka koszykowa. Z Jego ramienia sędziami zawodów byli p. Maciej Czempiński, p. Kamil Lachowicz i p. Szymon Kilian.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – SP 2

II miejsce – SP 1

III miejsce – Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce – SP 3

Awans do powiatowych mistrzostw uzyskały zawodniczki naszej szkoły. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Jagodzińska Klaudia, Lewandowska Aleksandra, Bielej Wiktoria, Pakos Oliwia, Muszak Aleksandra, Szczepaniak Jagoda, Hyży Daria, Brechun Wiktoria, Hellak Gabrysia. Warykasz Liliana, Rej Maja, Madura Alicja – uczennice klasy VIII b.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play, w jakim rozgrywane były zawody. Kierujemy również podziękowania dla sędziów oraz burmistrza Trzcianki pana K.W. Jaworskiego za pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowany puchar i dyplomy.

ORGANIZATORZY: J. Szanter, I. Zborowska