Tuesday the 22nd - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

Mistrzostwa Gminy w Unihokeja Dziewcząt klas 4-6

W piątek, 18.10.2019 r., w Szkole Podstawowej w Siedlisku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 5 szkół: SP Siedlisko, SP Biała, SP Łomnica, SP 2 Trzcianka i SP 3 Trzcianka. Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym”, w których nie brakowało emocji i walki do ostatniej sekundy. W całym turnieju komplet zwycięstw wywalczyła Szkoła Podstawowa z Siedliska, która zajęła pierwsze miejsce i tym samym uzyskała awans do mistrzostw powiatu. Drugie miejsce zajęła klasa sportowa ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z Trzcianki, trzecie SP Łomnica, czwarte SP Biała i piąte SP 3 Trzcianka.

Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki z klasy 6c: Julia Bernaś, Martyna Hernik, Agata Kita, Nikola Kulacha, Judyta Kołotusza, Magda Praźniewska, Wiktoria Malinowska, Martyna Wojtaszyn, Wiktoria Sarnowska.

Opiekunowie: K. Ciesiółka, M. Lipiński

Gminny finał rozgrywek piłkarskich o Puchar ,,Tymbarka"

W dniu dzisiejszym na boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej Nr2 odbył się gminny finał rozgrywek piłkarskich o Puchar,, Tymbarka ". Finał był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych U 10 i U 12.

W pierwszej wygrała drużyna SP1 Trzcianka. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z SP2 Trzcianka. W drugiej kategorii U-12 wygrała drużyna SP3 Trzcianka i ponownie drugie i trzecie miejsce chłopcy SP2 Trzcianka.
Za tydzień w niedzielę również na boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej Nr2 odbędzie się finał powiatowy na który zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.

,,Dwójka” najlepszą drużyną w gminie Trzcianka w unihokeju

W sobotę, 19 października 2019 r., w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny: SP Łomnica, SP Biała oraz SP 2 Trzcianka. Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym”, na bardzo wysokim poziomie. Komplet zwycięstw w całym turnieju zapewnił nam pierwsze miejsce w gminie i w związku z tym będziemy reprezentować gminę na mistrzostwach powiatowych. Dziewczyny zagrały bardzo mądrze, prezentując swoje umiejętności techniczne i taktyczne, zasłużyły na podziękowania i gratulacje.

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Korolow Daria, Żmudowska Wiktoria (VIII c), Błauciak Wioleta, Chalama Kornelia, Stańczyk Joanna, Tecław Agata, Zwolińska Julia (VIII a), Człapa Julia, Kolatorska Martyna, Koniuszy Martyna, Król Wiktoria, Poliwka Hanna (VII b).

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce-  SP 2 Trzcianka

II miejsce- SP Łomnica

III miejsce- SP Biała

OPIEKUNOWIE

Irena Zborowska

Daniel Adamczyk

Mistrzostwa gminy w unihokeju chłopców szkół podstawowych

Szkoła w Siedlisku była w sobotę 13.10.2019 organizatorem mistrzostw gminy w unihokeju chłopców szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły cztery szkoły :

Szkoła Podstawowa w Siedlisku
Szkoła Podstawowa w Białej
Szkoła Podstawowa w Łomnicy
Szkoła Podstawowa Nr2 w Trzciance
Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach wygrała Szkoła Podstawowa Nr2 w Trzciance.
Drugie miejsce wywalczyli gospodarze Szkoła Podstawowa w Siedlisku.
Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie SP w Łomnicy.
Czwartek miejsce SP w Białej.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

Dnia 12.10.2019 w naszej szkole rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentację 4 szkół naszej gminy: SP 3, SP Łomnica, SP Biała i SP 2. Mecze rozegrane zostały systemem,, każdy z kazdym''. Zwyciężyła drużyna z SP Łomnica, która będzie reprezentować nasza gminę w Mistrzostwach Powiatu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!