Sunday the 17th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

„Pszczółki” gościły – babcie i dziadków

Dnia 1 lutego dzieci z grupy „Pszczółki” gościły w swojej sali wyjątkowych gości – babcie i dziadków. Aby uczcić ich święto dzieci przygotowały występ, który dziadkowie oglądali ze wzruszeniem. Następnie  maluchy wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie ozdabiane kwiatki oraz ramki ze swoim zdjęciem. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego

P. Piduch
K. Powchowicz

Pamiętamy o naszych dziadkach

W piątek 1 lutego przedszkolaki z grupy „ Żabki” zaprosiły do szkoły swoich dziadków. Przedstawiły  gościom inscenizację , do której długo się przygotowywały. Małgosia, Pani Jesień, Pani Zima, wiewiórka, wilk, zajączki, Śnieżynki to role jakie odegrały dzieci. Przedstawienie było urozmaicone piosenkami i tańcami: tańcem Śnieżynek do utworu „ Walc Łyżwiarzy” Emila Waldteufla oraz tańcem z chusteczkami do utworu Zbigniewa Preisnera z filmu  „Amelia”. Występ zastał nagrodzony gromkimi brawami. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali popisy wnuków. Po przedstawieniu najmłodsi wręczyli dziadkom upominki samodzielnie wykonane podczas zajęć, a następnie zaprosili gości na poczęstunek do sali.

Majewska

"Dzień Babci i Dziadka"

W piątek 1 lutego  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy "Biedronek" zaprosiły do oddziału przedszkolnego swoje ukochane babcie i dziadków. Starszaki  przygotowały  specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi kręciła się łezka w oku. Swoim najbliższym dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Była też okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Nie obyło się również  bez słodkiego  poczęstunku, który przygotowali rodzice sześciolatków.

Lachowicz
J. Radka

Przedświąteczne spotkanie z rodzicami u „Pszczółek”

Dnia 20 grudnia w najmłodszej grupie przedszkolnej „Pszczółki” odbyło się spotkanie przedświąteczne z udziałem dzieci i rodziców. Dzieci przygotowały zimowe przedstawienie pt.”W bałwankowie”, w którym odegrały role bałwanków i śnieżynek. Przygotowaliśmy również zimowy taniec oraz śpiew połączony z grą na dzwoneczkach. Po części artystycznej nastąpiło spotkanie ze świętym Mikołajem, który obdarował każdego z osobna drobnym upominkiem oraz wręczył na ręce Pań nowe zabawki dla całej grupy z oddziału przedszkolnego. Dziękując za prezenty najmłodsi wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że powróci za rok.

Paulina Piduch

MIKOŁAJKI 6 GRUDNIA

6 grudnia to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Mikołajki nieodłącznie kojarzą się z radosną atmosferą oraz przede wszystkim prezentami. W sposób szczególny na wizytę Mikołaja czekają zwłaszcza najmłodsi. Tego dnia długo oczekiwany gość odwiedził również dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych.

Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Jego wizyty wszyscy otrzymali prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły pięknymi piosenkami.

7 grudnia wszystkie dzieci zostały również obdarowane przez burmistrza Krzysztofa Jaworskiego słodkościami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Świętego za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

Paulina Piduch