Sunday the 26th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

KARTA INFORMACYJNA  DLA RODZICÓW UCZNIA KLASY IV SPORTOWEJ W SP2 W TRZCIANCE (pobierz)

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Starostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego

W niedzielę w dniu Święta Kobiet w sali gimnastycznej SP2 odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Starostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. W turnieju uczestniczyli chłopcy szkół podstawowych kl. III i młodsi. W turnieju nie prowadzono punktacji. Przegranych nie było, a wygranymi byli wszyscy uczestnicy turnieju. W zabawie uczestniczyło pięć drużyn. Na zakończenie turnieju każda drużyna otrzymała puchar i piłkę.

Nagrody ufundowało Starostwo Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.

ORGANIZATORZY:
- Włodzimierz Topola
- Marek Łazanowski

Mistrzostwach powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w piłce siatkowej chłopców kl IV-VI

W sobotę 7 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mistrzostwach powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w piłce siatkowej chłopców kl IV-VI. Po meczach stojących na wysokim sportowym poziomie nasi młodzi siatkarze uplasowali się na trzecim miejscu.

OPIEKUNOWIE:

Dwójka Mistrzem Gminy w Piłce Siatkowej…

W sobotę, 29.02.2020 r., w Szkole Podstawowej Nr 2 rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt klas 4-6. Do rozgrywek zgłosiła się SP 3 Trzcianka i SP 2 Trzcianka. Mecz były rozgrywany do dwóch wygranych setów, w których nie brakowało emocji i walki do ostatniej piłki. Początek pierwszego seta to świetna gra zespołu SP3, który po serii skutecznych zagrywek uzyskał wysokie prowadzenie. Jednak Dwójka po słabym i nerwowym początku swojej gry potrafiła poprawić przyjęcie i tym samym szybko zaczęła odrabiać straty punktowe. W końcówce seta to nasz zespół pokazał charakter i wygrał pierwszego seta 25:21. Drugi set to dominacja zespołu SP2 na zagrywce, która sprawiała duże problemy zespołowi po drugiej stronie siatki. Cały turniej zakończył się wygraną Szkoły Podstawowej Nr 2, która będzie reprezentować naszą Gminę w Mistrzostwach Powiatu.

Gratulacje i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek!!!

Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki:

Julia Bernaś, Martyna Hernik, Agata Kita, Nikola Kulacha, Judyta Kołotusza, Magda Praźniewska, Wiktoria Malinowska, Wiktoria Sarnowska, Nadia Borucka, Nikola Cimcioch.

Organizator:

Michał Lipiński

Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej chłopców kl. IV-VI

W sobotę 29.02.2020 w sali gimnastycznej SP2 odbyły się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej chłopców kl. IV-VI.

Wygrali uczniowie SP2 i tym samym uzyskali awans do finału powiatowego, który odbędzie się w Krzyżu 07.03.(sobota). Życzymy powodzenia naszym młodym siatkarskim nadziejom i czekamy na dobre wieści.