Wednesday the 19th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

"Wiosenne symbole"

       W Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbył się konkurs plastyczny, przeznaczony dla dzieci z klas 0-III, pod hasłem ”Wiosenne symbole”. Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było między innymi: rozwijanie  dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrywanie własnych uzdolnień, rozbudzenie zainteresowań przyrodniczych i uwrażliwienie na piękno nadchodzącej pory roku. Wychowankom szkoły zaproponowałyśmy wykonanie prostej pracy w formacie A4, dowolną techniką plastyczną. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy z 0-III. Poziom artystyczny prac był bardzo wysoki przez co jurorzy mieli ogromny problem z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano 6 nagród i 4 wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znaleźli się:

W kategorii klas 0-I

I miejsce – Natalia Ligocka z klasy Ib
II miejsce- Maks Hałuszczak 0a
III miejsce – Maja Polcyn Ic

Wyróżnienia otrzymali:

Nadia Dubiak – klasa Ib
Tomek Staśko – klasa Ic

W kategorii klas II-III

I miejsce – Lena Filipowicz z klasy IIc
II miejsce- Wiktoria Olejniczak IIc
III miejsce – Jessica Lepak IIb

Wyróżnienia otrzymali:

Liwia Czaplicka – klasa IIIa
Liwia Wołoszyn – klasa IIb

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe, które z pewnością pomogą im rozwijać talent plastyczny przez co też osiągać sukcesy w kolejnych konkursach plastycznych. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 25 marca 2019 r. W celu zaprezentowania prac szerszemu gronu widzów, prace nagrodzone zaprezentowane są na wystawie pokonkursowej na I piętrze klas 0-III.

                                         Organizatorzy: Wioletta Frąckowiak, Joanna Radka